KALEIDOSKOP

Střípky barevných sklíček okouzlí naše smysly. Skládají se do různých tvarů a vytvářejí obrazy. Celkový obraz na svět zdraví si můžete poskládat i z našich krátkých zpráv v rubrice KALEIDOSKOP.

HOMEOPATIE ZA TÁROU: NÁSTUP DO ŠKOLY

Sloupek připravuje PharmDr. Jana Strieglerová z lékárny v Moravském Krumlově. Své poznatky ze studia na Mezinárodní škole klinické homeopatie a výživového poradenství aplikuje denně ve své praxi.

prof. ŠLAPÁK O RÝMĚ U DĚTÍ A DOSPĚLÝCH

O tom, že ani rýmu nelze podceňovat, zvlášť u malých dětí, nebo v případě, že by mohla signalizovat závažnější onemocnění, jsme hovořili s přednostou dětské kliniky ORL FN v Brně.

Educomm
www.polp.cz
Eduwin
Kongres Healthcomm

VLIV OMEGA-3 MASTNÝCH KYSELIN NA KVALITU ŽIVOTA: SRDCE A CÉVY

Omega-3 vícenenasycené mastné kyseliny snižují rigiditu membrán červených krvinek, čímž jim umožňují lepší pohyb v drobných kapilárách...

TOP 5 ČLÁNKŮ SRPNA 2018

Srpnové počasí lámalo teplotní rekordy. A co rekordní pročtení srpnových článků? Která témata vás zaujala nejvíce?

NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 9-2018

Mezi zářijové novinky na Educomm.cz bude patřit živé vysílání s lektorkou HLA na téma "Příležitostný stres u dětí a dospělých / Tréma a úzkost". Během živého vysílání můžete lektorce psát své dotazy.

AŽ POLOVINA LIDÍ S DUŠEVNÍM ONEMOCNĚNÍM MÁ DALŠÍ NEMOC

Studie NÚDZ zanalyzovala data od 200 lékařů. Zapojilo se do ní na 3600 pacientů s duševním či neurologickým onemocněním.

OSTEOPORÓZA PŘEDSTAVUJE NEBEZPEČÍ PRO VŠECHNY ŽENY A VĚTŠINU MUŽŮ

Ještě před několika lety jsme problém osteoporózy zanedbávali a mnozí ji považovali za normální součást stárnutí.