VIDEO ROZHOVORY TOČÍME PRO VÁSProjekty společnosti Health communication pracují s videm. Jinak by lékárníci nemohli studovat na portálu Educomm a lékaři sledovat video přednášky v systému Edumedic. Když se natáčí nová přednáška, navštívíme zajímavou odbornou akci, kongres či tiskovou konferenci, máme vždy s sebou kameru a fotoaparát, abychom nejzajímavjší okamžiky pro naše studující uživatele a čtenáře Magazínu zachytili a zdokumentovali.

Papír se "nečervená", slova se později uhladí a poznámky přetaví v myšlenku, a tak zápisník stále zůstává hlavním nástrojem redaktora. 

Editorka Magazínu během rozhovoru s Vladimírem Polívkou, moderátorem kongresů HealthComm Profesional 2020.

Ne každý je hercem z povolání, aby mu rozhovor v přímém přenosu nečinil nejmenší potíž. S mikrofonem a velkým publikem si nemusí všichni oslovení nutně rozumět. 

Jirka Mádl se rozhovoru s ředitelem společnosti Health communication nebál.

Během natáčení odborného obsahu na e-learningové portály Educomm, Edumedic a Edusestra se setkáváme s řadou významných osobností medicíny a farmacie. Také problematika, kterou lektor prezentuje, je často mnohem širší, než lze pojmout ve 45minutovém sdělení. Proto si většinou připravíme s prezentujícím lékařem či farmaceutem i krátký video rozhovor. V něm se ptáme na skutečnosti, které nás zajímají, které jsou přínosné pro pochopení či rozšíření tematiky, nebo si zkrátka povídáme o věcech, které mohou být pro naše čtenáře prospěšné v praxi i osobním životě. Většinu video rozhovorů předkládáme čtenářům Magazínu v rámci měsíčního obsahu, po "sejmutí" z aktivního vydání ukládáme videa do video archivu Magazínu.

PODÍVEJTE SE NA NAŠE NEJNOVĚJŠÍ VIDEO ROZHOVORY

Sportovní komentátor a moderátor Vojtěch Bernatský o zdraví (nejen) v čase COVID -19.

MUDr. Milan Brázdil o urgentní medicíně a první pomoci.

Zpět

DOPORUČUJEME

Inca Collagen Petit Drill Nové vinařství Sedatif Kongresy Alphega Družstvo lékáren Instagram

OBSAH

PROFI

LZE ZMÍRNIT POTÍŽE SPOJENÉ S NOŠENÍM ROUŠEK A RESPIRÁTORŮ? ZPŘÍJEMNĚTE SI SYCHRAVÝ PODZIM PŘEDEJDĚTE PODZIMNÍMU PADÁNÍ VLASŮ KALEIDOSKOP HOMEOPATIE ZA TÁROU: DRÁŽDIVÝ KAŠEL NA AKTUÁLNÍ TÉMA: FOSFOLIPIDY V LÉČBĚ PATOLOGIE JATER PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: KATEGORIE BOLEST V KRKU ESENCIÁLNÍ FOSFOLIPIDY V LÉČBĚ PATOLOGIE JATER PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: KATEGORIE VITAMINY PRO TĚHOTNÉ NOVINKY Z LÉKÁRENSKÉHO SORTIMENTU ČÁSTI PACIENTŮ KORONAVIRUS POŠKOZUJE SRDCE ERDOSTEIN U PACIENTŮ S COVID-19 ÚČINNOST ROUŠEK OVLIVŇUJE ZPŮSOB JEJICH NOŠENÍ I PÉČE O NĚ TOP 5 ČLÁNKŮ ZÁŘÍ 2020 NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 10-2020 KNIŽNÍ NOVINKY PORUCHY UČENÍ A CHOVÁNÍ DOPADY KORONAVIRU (NEJEN) NA PLÍCE SEZONNÍ PRODUKTOVÉ TIPY VĚDCI 1. LF UK ODHALILI STRUKTURY ŘÍDÍCÍ BIORYTMUS POHYBU V MOZCÍCH MYŠÍ LÉKAŘE ONLINE 24/7 MOHOU VYUŽÍT I LIDÉ, KTEŘÍ NEMAJÍ SVÉHO PRAKTIKA VYBRANÉ OTÁZKY SPOJENÉ S POSLEDNÍ NOVELIZACÍ ZÁKONÍKU PRÁCE PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: OBVAZOVÝ MATERIÁL

RELAX

JABLKA A HRUŠKY V BOJI PROTI VIRŮM KDY POMŮŽE DOMÁCÍ TEST CRP? VYHODNOCENÍ TESTOVÁNÍ SADY NÁPLASTÍ SOUTĚŽ O BIO-AKTIVNÍ INCA COLLAGEN POZNEJTE GOPASS LETOŠNÍ ROK JE O POZNÁVÁNÍ TUZEMSKÝCH KRÁS KLÍŠŤATA JSOU AKTIVNÍ I NA PODZIM VYSOKOŠKOLŠTÍ STUDENTI BĚHEM PRVNÍ VLNY PANDEMIE KORONAVIRU O NAŠEM PO VAŠEM: MODERÁTOR ZDENĚK PIŠKULA UKÁZKA Z KNIŽNÍ NOVINKY NAKLADATELSTVÍ PORTÁL
Ochrana osobních údajů
©2015-20 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz