SOUTĚŽ O SÉRUM S KMENOVÝMI BUŇKAMI NA ZESVĚTLENÍ PIGMENTACEHlavním pigmentem povrchu lidského těla je melanin obsažený v kůži, vlasech a očích. Jeho tvorba a distribuce není rovnoměrná. O tom, kolik pih a skvrnek na kůži máme, rozhoduje celá řada faktorů, například délka a síla expozice UV záření, genetika, hormonální změny, poškození integrity kůže, užívané léky a působení některých kosmetických přípravků aj. Navíc má každý jedinec v kůži jiné množství melaninu, který chrání jeho organismus proti UV záření.

Máte na pokožce pigmentové skvrny, které se snažíte zakrývat? 

Příroda zná řešení v podobě silně účinných látek na depigmentaci. Látek, které naplno využili při vývoji depigmentační řady švýcarské kosmetiky s kmenovými buňkami Fytofontana Stem Cells. Přípravky řady Fytofontana Stem Cells Pigment cíleně, a přitom velmi šetrně působí na poruchy pigmentace i na celkovou obnovu pokožky. Účinně zesvětlují silně pigmentovanou pokožku, vyrovnávají tón pleti, a navíc podporují zmírnění vrásek.

Depigmentační kosmetika Fytofontana Stem Cells Pigment nepečuje jen o tvář a dekolt, nabízí také speciální přípravky, například určené k ošetření rukou se stařeckými skvrnami (Fytofontana Stem Cells Pigment Hand). A protože každá péče začíná na dokonale čisté pokožce, zbavte tu svoji make-upu, nečistot i skvrn zároveň díky dvoufázovému roztoku Fytofontana Stem Cells Pure Pigment. V řadě nejdete i emulzi s kmenovými buňkami na zesvětlení pigmentace s SPF 25 - Fytofontana Stem Cells Pigment Emulsion SPF 25.


Vrcholem řady Fytofontana Stem Cells Pigment je sérum s kmenovými buňkami na zesvětlení pigmentace, které může získat pět našich čtenářů, kteří se zapojí do srpnové soutěže, odpoví správně do 31. 8. 2020 na položenou otázku a budou mít štěstí při losování. 


Trápí vás pigmentové skvrny? Sáhněte po unikátním kosmetickém řešení Fytofontana Stem Cells Pigment Serum a sledujte svoji vlastní proměnu.

 

- Cíleně a velmi šetrně působí na poruchy pigmentace 

- Účinně zesvětluje silně pigmentovanou pokožku tváře, vyrovnává tón pleti a podporuje zmírnění vrásek

- Kombinace výtažku himalájské rostliny Punarnava (Boerhavia diffusa) a biotechnologického oligopeptidu-34 působí několikanásobným synergickým bělícím účinkem

- Přispívá k celkové revitalizaci pokožky

 

Pro zesvětlení pokožky se doporučuje aplikovat přípravek na celou tvář a krk.

Pro řešení lokálních pigmentových skvrn se doporučuje aplikace pouze lokální.

Při používání přípravku dochází také ke zmírnění mimických vrásek, a to díky jedinečné kombinaci účinných látek z rostlinných kmenových buněk, výrazně podporujících regeneraci pokožky, a peptidy nové generace s intenzivním účinkem proti vráskám. Peptidy mají obdobný účinek jako botulotoxinové injekce, zmírňují stahování svalů, a tím snižují výskyt dalších mimických vrásek.


Soutěžní otázka: Jaké účinky má Fytofontana Stem Cells Pigment Serum?

a) zesvětluje silně pigmentovanou pokožku, vyrovnává tón pleti, zmírňuje vrásky

b) zesvětluje pigmentovanou pokožku, hydratuje


Správnou odpověď posílejte na magazin@hcom.cz (heslo PIGMENT) do konce srpna. Na pět vylosovaných bude v redakci čekat revoluční přípravek Fytofontana Stem Cells Pigment Serum.

Více na https://www.f-stemcells.com/cs/

Zpět

DOPORUČUJEME

Inca Collagen Petit Drill Nové vinařství Sedatif Kongresy Alphega Družstvo lékáren Instagram

OBSAH

PROFI

NERVOZITA U DĚTÍ A JEJICH RODIČŮ SUCHÝ KAŠEL U DĚTÍ MUŽI SI ČASTO NEUVĚDOMUJÍ DŮLEŽITOST KOLAGENU KALEIDOSKOP HOMEOPATIE ZA TÁROU: KONEČNĚ ZÁŘÍ A RÝMA KOUKÁ Z TVÁŘÍ ZAJÍMALO NÁS... CO SKRÝVAJÍ LESNÍ PLODY II. MIGRÉNA NENÍ JEN BOLEST HLAVY. POHLÍDÁ JI APLIKACE PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: KATEGORIE VITAMINY PRO TĚHOTNÉ NOVINKY Z LÉKÁRENSKÉHO SORTIMENTU MODERNÍ LÉČBA REVMATOIDNÍ ARTRITIDY: PACIENTI TRÁVÍ MINIMUM ČASU V NEMOCNICÍCH A DŘÍVE SE VRACEJÍ DO PRACOVNÍHO I BĚŽNÉHO ŽIVOTA UKÁZKA Z PORTÁLU EDUCOMM: ESENCIÁLNÍ FOSFOLIPIDY V LÉČBĚ PATOLOGIE JATER I S ROSTLINAMI CVIČÍ HORMONY TOP 5 ČLÁNKŮ SRPNA 2020 NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 9-2020 KNIŽNÍ NOVINKY NEZASTUPITELNÁ ROLE LÉKÁRNÍKA VE FARMAKOTERAPII PACIENTA NA SEZÓNU AKUTNÍCH RESPIRAČNÍCH INFEKCÍ JE TŘEBA SE PŘIPRAVIT SEZONNÍ PRODUKTOVÉ TIPY JE VŽDY NUTNÁ LOKÁLNÍ TERAPIE S ANALGETICKOU SLOŽKOU NA LÉČBU HEMOROIDÁLNÍHO ONEMOCNĚNÍ? PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: KATEGORIE BOLEST V KRKU U DĚTÍ NEMOC MNOHA TVÁŘÍ BIODYNAMICKÉ SVĚTLO POMÁHÁ SENIORŮM SOUTĚŽNÍ HRA ZPÁTKY DO ŠKOLY KOMPLETNÍ VÝSLEDKY PRŮZKUMU PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020

RELAX

VIROVÁ NEBO BAKTERIÁLNÍ INFEKCE? NÁPLASTI DO KAŽDÉ RODINY VYHODNOCENÍ KOSMETICKÉ PÉČE SÉBIONEX KOŇSKÁ SÍLA V KLOUBNÍ VÝŽIVĚ CANVIT MOBILITA S JABLEČNOU PŘÍCHUTÍ INFORMAČNÍ PORTÁL NZIP ORGÁNY PODLE MĚSÍCŮ PRŮZKUM CHOVÁNÍ V DOBĚ KARANTÉNY LIDÉ NEROZPOZNÁVAJÍ PŘÍZNAKY DEHYDRATACE. ZA ÚNAVOU A BOLESTÍ HLAVY HLEDAJÍ JINÉ PŘÍČINY STRMÝ NÁRŮST V PRODEJI ANTIPSYCHOTIK, PŘEKVAPIVĚ NÍZKÝ U LÉKŮ NA ÚZKOST O NAŠEM PO VAŠEM: VOJTĚCH BERNATSKÝ UKÁZKA Z KNIŽNÍ NOVINKY NAKLADATELSTVÍ PORTÁL
Ochrana osobních údajů
©2015-20 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz