SEZONNÍ PRODUKTOVÉ TIPYNázev produktu: DRILL 3 mg/0,2 mg Pastilky

Kategorie produktu: léčivý přípravek

Režim výdeje: volný prodej

Popis: Doplňující antibakteriální a analgetická lokální léčba lehčích infekcí sliznice dutiny ústní a oropharyngu při nachlazení a chřipce (bolestivý zánět oropharyngu bez horečky a celkových příznaků), při aftozní stomatitidě, drobných poraněních dutiny ústní, sooru.

Drill je určen pro dospělé a děti od 6 let věku.

Distribuce: k dispozici v celé distribuční síti

AKCE: V distribuci rabat 6+2, další nabídka u obchodních reprezentantů MagnaPharm.

SPC


Název produktu: IMMUN44 60 kapslí

Kategorie produktu: doplněk stravy

Režim výdeje: volný prodej

Popis: Doplněk stravy Immun44 byl vyvinut speciálně pro potřeby imunitního systému, a proto slibuje okamžitý efekt - má vliv na růst a množení virů. Obsahuje totiž Plantovir®, komplexní směs tzv. polyfenolů, a PHYTO-PANMOL® - biologicky aktivní vitamíny z přírodních zdrojů a výtažek ze skalní růže.

Distribuce: K dostání v lékárnách nebo na www.vegall.cz

Více o produktu ZDE


Název produktu: GERIMAX PLUS 60 tablet
                             Energie na každý den


Kategorie produktu: doplněk stravy

Režim výdeje: volný prodej

Popis:

GERIMAX PLUS s ženšenem přispívá k:

o Snížení únavy

o Vitalitě a duševní kondici

o Přirozené obranyschopnosti organismu

GERIMAX PLUS v sobě spojuje sílu extraktu ze ženšenu se silou vitaminů a minerálů. Byl vyvinut speciálně pro osoby, které jsou aktivní každý den, chtějí mít vyvážený pracovní a rodinný život. Je doporučován při dlouhodobé, nadměrné psychické a fyzické námaze, při intensivní práci a při stresu. Podporuje přirozenou obranyschopnost organismu.

HOŘČÍK, NIACIN A VITAMINY B6 A B12 přispívají ke snížení vyčerpání a únavy.

Distribuce: u všech distributorů

www.gerimax.cz


Zpět

DOPORUČUJEME

Inca Collagen
Herbisland
Herbion
Nalgesin
Nové vinařství Kongresy Alphega Družstvo lékáren Instagram

OBSAH

PROFI

ZDRAVOTNÍCI POTŘEBUJÍ POŘÁDNOU PORCI ENERGIE JAK PATOGENNÍ BAKTERIE HELICOBACTER PYLORI VYVOLÁVÁ RAKOVINU ŽALUDKU? POSILNĚTE SI IMUNITU A DODEJTE TĚLU VÝŽIVU, KTEROU POTŘEBUJE KALEIDOSKOP HOMEOPATIE ZA TÁROU: VLHKÝ KAŠEL POZVÁNKA DO PORTÁLU EDUCOMM CO VÍME A NEVÍME O MIGRÉNĚ? LÉKAŘI NABÍZÍ POMOC SE SAMOVYŠETŘENÍM PORUCHY ČICHU V SOUVISLOSTI S COVIDEM-19 ATOPICKÝ EKZÉM: HLEDEJME SPRÁVNÉ INFORMACE NOVINKY Z LÉKÁRENSKÉHO SORTIMENTU PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: BOLEST ZUBŮ FARMAKOLOG MUDR. JAN STROJIL, PH.D.: O MEDIKACI V TĚHOTENSTVÍ STAŘÍ, NEMOCNÍ A COVID: DĚSÍ JE JEN MÉDIA? ERDOSTEIN – JEDNO Z DOPORUČENÍ LÉČBY SYMPTOMŮ PROVÁZEJÍCÍCH COVID-19 NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 11-2020 KNIŽNÍ NOVINKY PNEUMOKOK K ZDRAVÉMU STÁRNUTÍ NEPATŘÍ TOP 5 ČLÁNKŮ ŘÍJNA 2020 SEZONNÍ PRODUKTOVÉ TIPY JAK PŘISPĚT K POSÍLENÍ IMUNITY A PREVENCI CHRONICKÝCH ZÁNĚTŮ V TĚLE NEJEN NA PODZIM POZOR NA VÝŽIVU NAŠICH SENIORŮ – A TO NEJEN V DOBĚ PANDEMIE VYBRANÉ OTÁZKY SPOJENÉ S POSLEDNÍ NOVELIZACÍ ZÁKONÍKU PRÁCE BĚŽÍ NA 200 KLINICKÝCH STUDIÍ POTENCIÁLNÍCH LÉČIV

RELAX

OČI A KORONAVIRUS KDYŽ SE TESTUJE TEST PANDEMIE COVID-19 A JEJÍ VLIV NA SEXUALITU ČECHŮ SOUTĚŽ S VYDAVATELSTVÍM GRADA VÝZVA: O sérologické prospektivní studii na přítomnost protilátek SARS -CoV-2 s garantem, prof. MUDr. Vojtěchem Thonem, Ph.D. INVAZE POKRAČUJÍ: DO ROKU 2050 BUDE NEPŮVODNÍCH DRUHŮ O TŘETINU VÍCE V BOJI PROTI VIRŮM POMOHOU HOUBY I VÝTAŽKY Z PUPENŮ OTESTUJTE MÍRU RIZIKA ŽILNÍ NEDOSTATEČNOSTI SVÝCH NOHOU CVIKY ZA TÁROU NEJEN PROTI BOLESTI ZAD UKÁZKA Z KNIŽNÍ NOVINKY NAKLADATELSTVÍ PORTÁL
Ochrana osobních údajů
©2015-20 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz