NOVÁ FORMA KONGRESU - ONLINEV jarním a letním období, když byla vzhledem k epidemiologické situaci komplikovaná nebo zcela zakázána možnost kontaktních vzdělávacích akcí, spustila společnost Health communication, konkrétně její realizační tým Healthcomm Professional, dvě online konference (OK). Obě byly povedené, hojně sledované a dobře hodnocené od účastníků - zaměstnanců lékáren a lékařů. Zazněla na nich zajímavá témata a atraktivnost vysílání pozvedla i zkušená moderátorka PharmDr. Veronika Kunešová, Ph.D.

„V podzimním období jsme očekávali, že úspěšně zorganizujeme veškeré fyzické kongresy, které byly naplánovány na celý rok 2020. S vývojem situace kolem tzv. druhé vlny epidemie jsme ale učinili rozhodnutí (vzhledem k současné složité situaci, doporučením ministerstva zdravotnictví a opatřením vlády ČR): letošní fyzické kongresy přesunout do Online podzimní konference pro české a slovenské lékárny, a to už na začátku měsíce října. Dále také dokončujeme zájemcům o celoživotní vzdělávání interaktivní platformu, která bude velkou novinkou v edukačním systému pro lékárny a ordinace v České republice a na Slovensku. O té se ale dozvíte později," říká manažerka fyzických vzdělávacích akcí Healthcomm Professional Kristýna Šimšová.

Zeptali jsme se Kristýny Šimšové na podrobné informace ohledně organizace chystaných akcí:

Kdy avizovaná podzimní OK proběhne? 

Online konferenci plánujeme spustit 10. 10. v 10:10 hodin. Bude určena pro daný počet účastníků (500) a bude dostupná do 11. 11. 2020, kdy následně všem, kteří dokončili úspěšně všechny přednášky, zašleme certifikát.

Pro koho je OK určená? 

Konference je určená pro všechny lékárníky a farmaceutické asistenty z celé České republiky a Slovenské republiky.

Jak bude probíhat přihlašování účastníků a co bude její náplní? 

Po přihlášení se na OK si může každý spustit přednášky v libovolné posloupnosti. Přednášek bude cca 15, takže může každý začít třeba těmi, které ho zajímají nejvíce. Po zhlédnutí každé přednášky následuje krátký test na 5 otázek. Po úspěšném absolvování testu (min 75% úspěšnost) se přednáška počítá jako vystudovaná. Jakmile účastník vystuduje všechny dostupné přednášky, má nárok na certifikát z online konference a na připsání bodů do CV.

Na webových stránkách www.healthcomm.cz bude k dispozici banner s proklikem, který účastníky odkáže přímo na prostředí online konference.

 

Jde tedy o odbornou vzdělávací akci, která splňuje podmínky akreditace? 

Ano. Konferenci plánujeme akreditovat podobně jako fyzické kongresy celou dohromady. Pro připsání příslušných bodů od ČLnK do celoživotního vzdělávání bude tedy nutné vystudovat všechny přednášky, které bude OK nabízet.

Jak vysoké budou účastnické poplatky?

Konference je v rámci „COVID" stavu pro naše klienty bezplatná.

Děkujeme za rozhovor a těšíme se na online konference.

Chramst

Zpět

DOPORUČUJEME

Inca Collagen Petit Drill Nové vinařství Sedatif Kongresy Alphega Družstvo lékáren Instagram

OBSAH

PROFI

LZE ZMÍRNIT POTÍŽE SPOJENÉ S NOŠENÍM ROUŠEK A RESPIRÁTORŮ? ZPŘÍJEMNĚTE SI SYCHRAVÝ PODZIM PŘEDEJDĚTE PODZIMNÍMU PADÁNÍ VLASŮ KALEIDOSKOP HOMEOPATIE ZA TÁROU: DRÁŽDIVÝ KAŠEL NA AKTUÁLNÍ TÉMA: FOSFOLIPIDY V LÉČBĚ PATOLOGIE JATER PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: KATEGORIE BOLEST V KRKU ESENCIÁLNÍ FOSFOLIPIDY V LÉČBĚ PATOLOGIE JATER PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: KATEGORIE VITAMINY PRO TĚHOTNÉ NOVINKY Z LÉKÁRENSKÉHO SORTIMENTU ČÁSTI PACIENTŮ KORONAVIRUS POŠKOZUJE SRDCE ERDOSTEIN U PACIENTŮ S COVID-19 ÚČINNOST ROUŠEK OVLIVŇUJE ZPŮSOB JEJICH NOŠENÍ I PÉČE O NĚ TOP 5 ČLÁNKŮ ZÁŘÍ 2020 NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 10-2020 KNIŽNÍ NOVINKY PORUCHY UČENÍ A CHOVÁNÍ DOPADY KORONAVIRU (NEJEN) NA PLÍCE SEZONNÍ PRODUKTOVÉ TIPY VĚDCI 1. LF UK ODHALILI STRUKTURY ŘÍDÍCÍ BIORYTMUS POHYBU V MOZCÍCH MYŠÍ LÉKAŘE ONLINE 24/7 MOHOU VYUŽÍT I LIDÉ, KTEŘÍ NEMAJÍ SVÉHO PRAKTIKA VYBRANÉ OTÁZKY SPOJENÉ S POSLEDNÍ NOVELIZACÍ ZÁKONÍKU PRÁCE PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: OBVAZOVÝ MATERIÁL

RELAX

JABLKA A HRUŠKY V BOJI PROTI VIRŮM KDY POMŮŽE DOMÁCÍ TEST CRP? VYHODNOCENÍ TESTOVÁNÍ SADY NÁPLASTÍ SOUTĚŽ O BIO-AKTIVNÍ INCA COLLAGEN POZNEJTE GOPASS LETOŠNÍ ROK JE O POZNÁVÁNÍ TUZEMSKÝCH KRÁS KLÍŠŤATA JSOU AKTIVNÍ I NA PODZIM VYSOKOŠKOLŠTÍ STUDENTI BĚHEM PRVNÍ VLNY PANDEMIE KORONAVIRU O NAŠEM PO VAŠEM: MODERÁTOR ZDENĚK PIŠKULA UKÁZKA Z KNIŽNÍ NOVINKY NAKLADATELSTVÍ PORTÁL
Ochrana osobních údajů
©2015-20 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz