NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 4-2020Nové odborné a bonusové přednášky

Spouštíme pro Vás novou odbornou přednášku Doplňky stravy pro sportovce od Ing. Ivana Macha, CSc., za kterou získáte 2 body do celoživotního vzdělávání.

Na portálu dále najdete novou bonusovou přednášku Lavekan - bezpečná cesta z úzkosti.

Znovu jsme otevřeli dvě bonusové přednášky: Postavení kombinovaných přípravků v symptomatické léčbě chřipky a nachlazení s PharmDr. Bc. Hanou Kotolovou, Ph.D. a Tasectan - Efektivní komunikace výdeje přípravku na průjem s PharmDr. Gabrielou Kroupovou. Za tyto bonusové přednášky můžete získat celkem 150 edubodů.

V průběhu dubna dále spustíme odborný obsah k aktuální situaci. Prvním je přednáška Psychologie krizových situací s Mgr. Tiborem A. Brečkou, MBA, ve které se dozvíte, jak komunikovat s pacienty ve stresujících situacích. Druhý je rozsáhlý rozhovor, v kterém jsme se ptali PhDr. ThMgr. Daniela Štrobla na to, jak zvládat silnou zátěž a co můžeme v této době udělat pro naši psychickou kodici. 

Za chvíli natáčíme! Lektor přednášky Psychologie krizových situací Tibor A. Brečka - psychoterapeut, vysokoškolský pedagog, odborník na problematiku krizových situací, autor knihy Psychologie katastrof.

 

TŘI ODBORNÉ PŘEDNÁŠKY ZDARMA od 1.4 do 5.4.2020!

I na začátku dubna pokračuje zvýhodnění na tři vybrané odborné přednášky. Můžete je vystudovat zdarma a získat tak celkem 8 bodů do celoživotního vzdělávání:

  • Ing. Ivan Mach, CSc.: Výživa v prevenci onkologických stavů
  • MUDr. František Koukolík, DrSc., FCMA: Stres
  • MUDr. Hana Fojtů: Alergická rýma

Soutěže a odměny v Edushopu

Na konci března proběhla na portálu soutěž o zdravou snídani, kdy jsme rozdali poukázky v celkové hodnotě 50 000Kč. Na druhou polovinu dubna pro Vás chystáme opět větší soutěž - nechte se překvapit. Začali jsme také pravidelně doplňovat nové odměny do Edushopu. Tento měsíc se můžete těšit na kosmetické přípravky a knížky z oblasti psychohygieny. 


STUDUJTE NA EDUCOMM.CZ


Zpět

DOPORUČUJEME

Inca Collagen Lactase Sedatif Právní poradna Kongresy Alphega Družstvo lékáren Instagram

OBSAH

PROFI

MINERÁLNÍ SOLI NA(D) ZLATO POZOR NA INTOLERANCI LAKTÓZY LZE UŽÍVAT KOLAGEN I V PRŮBĚHU TĚHOTENSTVÍ A PO PORODU? KALEIDOSKOP HOMEOPATIE ZA TÁROU: PYLOVÁ ALERGIE ZEPTALI JSME SE ZA VÁS... REZISTENCE BAKTERIÍ NA ANTIBIOTIKA JE VĚTŠÍ PROBLÉM, NEŽ SE ZDÁ TELEMEDICÍNA ANO – ALE ROZUMNĚ PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: KATEGORIE KOJENECKÁ VÝŽIVA NOVINKY Z LÉKÁRENSKÉHO SORTIMENTU PTALI JSTE SE BĚHEM ONLINE KONFERENCE… REPORTÁŽ: PŘEDÁNÍ PEČETI ODBORNÁ LÉKÁRNA HEMOROIDY NEMUSÍ BÝT TABU, NENÍ NUTNO SE DRŽET STEREOTYPU PŘI JEJICH ŘEŠENÍ ZA TÁROU TOP 5 ČLÁNKŮ DUBNA NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 5-2020 KNIŽNÍ NOVINKY ROZHOVOR S FARMACEUTICKÝM TECHNOLOGEM DAVIDEM VETCHÝM ŘEŠENÍ VAGINÁLNÍCH POTÍŽÍ Z POHLEDU LÉKÁRNÍKA I. KAZUISTIKY Z PRAXE KLINICKÉHO FARMACEUTA JAK POSÍLIT IMUNITNÍ SYSTÉM VITAMINEM D JAK PODPOŘIT PLODNOST V KARANTÉNĚ? 10 DŮVODŮ, PROČ SE NECHAT OČKOVAT ČÍHÁ V POTRUBÍ UZAVŘENÝCH PROVOZOVEN LEGIONELLA? STUDIE JÁ A COVID-19 AKTIVITY INOVATIVNÍHO FARMACEUTICKÉHO PRŮMYSLU NA PODPORU BOJE PROTI EPIDEMII KORONAVIRU

RELAX

KLOUBNÍ VÝŽIVA PRO PSY CANVIT CHONDRO FILLERINA V BOJI S ČASEM PROČ JSOU ZINEK A SELEN DŮLEŽITÉ PRO NAŠE TĚLO NOVÁ GENERACE PROBIOTIK V KOMBINACI S PREBIOTIKY! PSYCHOLOGIE KRIZOVÝCH SITUACÍ JAK V KARANTÉNĚ NEPŘIBRAT A ZŮSTAT FIT? OCHRANA KŮŽE – TRENDY, NOVINKY, NÁPADY JAK SPRÁVNĚ UCHOVÁVAT POTRAVINY? ONLINE KONFERENCE HEALTHCOMM UKÁZKA Z KNIŽNÍ NOVINKY NAKLADATELSTVÍ PORTÁL
Ochrana osobních údajů
©2015-20 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz