NOVINKY Z LÉKÁRENSKÉHO SORTIMENTUNázev produktu: TUSSIREX sirup 120 ml

Kategorie produktu: zdravotnický prostředek

Režim výdeje: volný prodej

Popis:

Sirup na všechny druhy kašle spojené s nachlazením. Zmírňuje suchý dráždivý i průduškový kašel. Hlavní účinnou látkou je proskurník lékařský, který díky velkému množství slizových látek vytváří povlak na sliznici zmírňující podráždění nervových zakončení v tusigenní zóně, a tím tlumí suchý dráždivý kašel. Zároveň díky přítomnosti polysacharidů hydratuje sliznici a ředí hlen.

Distribuce: u všech distributorů


Název produktu:

Fytofontana Hemorrelax
rektální čípky 10 ks a krém 30 g

Kategorie produktu: zdravotnický prostředek

Režim výdeje: volný prodej

Popis:

Fytofontana Hemorrelax rektální čípky a krém jsou určené na ošetření hemoroidů a jiných nemocí konečníku jako jsou anální fisury a ragády.
Unikátní kombinace biotechnologických peptidů, kyseliny hyaluronové, rostlinných složek a lubrikační složky mají antimikrobiální, antiseptické, adstringentní, antiflogistické a anestetické účinky.
Přinášejí okamžitou úlevu od nepříjemných příznaků jako pálení, svědění a bolest v oblasti konečníku. Ošetřují a uklidňují, zároveň zmírňují zánět, podráždění, otok a svědění v oblasti konečníku.
V místě aplikace vytvářejí prostředí, které zabraňuje a snižuje výskyt bakteriologických infekcí, pomáhají uvolňovat svalstvo análního svěrače a tímto také napomáhají k hojení drobných ranek v oblasti konečníku při akutních i chronických stavech.
Rektální čípky a krém se doporučuje používat jak preventivně, tak i na přetrvávající potíže.

Distribuce: Phoenix / Pharmos

https://www.fytofontana.com/cs/fytofontana-health/products/hemorrelax


Zpět

DOPORUČUJEME

Inca Collagen Petit Drill Nové vinařství Sedatif Kongresy Alphega Družstvo lékáren Instagram

OBSAH

PROFI

LZE ZMÍRNIT POTÍŽE SPOJENÉ S NOŠENÍM ROUŠEK A RESPIRÁTORŮ? ZPŘÍJEMNĚTE SI SYCHRAVÝ PODZIM PŘEDEJDĚTE PODZIMNÍMU PADÁNÍ VLASŮ KALEIDOSKOP HOMEOPATIE ZA TÁROU: DRÁŽDIVÝ KAŠEL NA AKTUÁLNÍ TÉMA: FOSFOLIPIDY V LÉČBĚ PATOLOGIE JATER PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: KATEGORIE BOLEST V KRKU ESENCIÁLNÍ FOSFOLIPIDY V LÉČBĚ PATOLOGIE JATER PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: KATEGORIE VITAMINY PRO TĚHOTNÉ NOVINKY Z LÉKÁRENSKÉHO SORTIMENTU NADĚJNÁ ROSTLINNÁ VIROSTATIKA ERDOSTEIN U PACIENTŮ S COVID-19 ÚČINNOST ROUŠEK OVLIVŇUJE ZPŮSOB JEJICH NOŠENÍ I PÉČE O NĚ ERDOSTEIN – JEDNO Z DOPORUČENÍ LÉČBY SYMPTOMŮ PROVÁZEJÍCÍCH COVID-19 NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 10-2020 KNIŽNÍ NOVINKY PORUCHY UČENÍ A CHOVÁNÍ DOPADY KORONAVIRU (NEJEN) NA PLÍCE SEZONNÍ PRODUKTOVÉ TIPY VĚDCI 1. LF UK ODHALILI STRUKTURY ŘÍDÍCÍ BIORYTMUS POHYBU V MOZCÍCH MYŠÍ LÉKAŘE ONLINE 24/7 MOHOU VYUŽÍT I LIDÉ, KTEŘÍ NEMAJÍ SVÉHO PRAKTIKA VYBRANÉ OTÁZKY SPOJENÉ S POSLEDNÍ NOVELIZACÍ ZÁKONÍKU PRÁCE PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: OBVAZOVÝ MATERIÁL

RELAX

JABLKA A HRUŠKY V BOJI PROTI VIRŮM KDY POMŮŽE DOMÁCÍ TEST CRP? VYHODNOCENÍ TESTOVÁNÍ SADY NÁPLASTÍ SOUTĚŽ O BIO-AKTIVNÍ INCA COLLAGEN POZNEJTE GOPASS LETOŠNÍ ROK JE O POZNÁVÁNÍ TUZEMSKÝCH KRÁS KLÍŠŤATA JSOU AKTIVNÍ I NA PODZIM VYSOKOŠKOLŠTÍ STUDENTI BĚHEM PRVNÍ VLNY PANDEMIE KORONAVIRU O NAŠEM PO VAŠEM: MODERÁTOR ZDENĚK PIŠKULA UKÁZKA Z KNIŽNÍ NOVINKY NAKLADATELSTVÍ PORTÁL
Ochrana osobních údajů
©2015-20 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz