MAGAZÍN STOUPÁ A DOLETÍ DO KAŽDÉ LÉKÁRNYPřirovnat Magazín HealthComm, online měsíčník patřící do rodiny projektů Health communication k létajícímu balónku, se nabízí.

Stačí si představit, že...

...STOUPÁ

Od roku 2016, kdy Magazín vychází v měsíční periodicitě a jeho obsah je průběžně aktualizován, roste počet pravidelných čtenářů. Pokud je v obsahu skutečně zajímavé či „palčivé" profesní téma, navštíví stránky www.hcmagazin.cz až 14.000 čtenářů za měsíc. Průměrný počet návštěv v roce 2019 byl bez mála 11.000. 

Nejčtenější články roku 2019 ZDE / Nejčtenější články srpna 2020 ZDE

 

...DOLETÍ AŽ K VÁM

Magazín je určený odborníkům ve farmacii - zaměstnancům všech lékáren v České republice Každý týden zaletí newsletter s připomínkou šesti nových příspěvků přímo na adresu lékárníka, farmaceutického asistenta nebo lékárny, kterou si sami uvedli pro jeho zaslání.

...JE NESPOUTANÝ ČASEM

I když se vám základní obsah Magazínu představí vždy k 1. dni v měsíci, články, rozhovory, či videa nejsou limitovány fixním nasazením. Vždy počítáme s prostorem pro zveřejnění aktuálních příspěvků a zpráv, nebo měníme obsah v závislosti na nových informacích z oblasti medicíny a farmakoterapie. Například Novinky z lékárenského sortimentu obměňujeme několikrát do měsíce. V samostatné rubrice připomínáme i Sezonní produkty.

...NAFOUKNE SE

Když si koupíte časopis, má svoji první a poslední stránku a jednou ho, bude-li zajímavý, dočtete celý. To u e-Magazínu neplatí! Pod každou „dlaždicí" naleznete různě dlouhé články, které můžeme "dofouknout" o anketku, soutěž, video ukázku apod. 

A kdyby se v měsíci sešlo víc zajímavých článků a videí, než je základní počet dlaždic, dofoukneme obsah o tolik dlaždic, kolik jich pro uveřejnění aktualit právě potřebujeme. Příkladem jsou nové záložky.

...JE HRAVÝ

Balónky jsou symbolem nespoutané radosti, příjemných chvil, her a dovádění. I na Magazínu si můžete odpočinout od všedních starostí a profesních témat. Podporujeme nejen vzdělávání lékárníků, ale i jejich osobní rozvoj a zdravý životní styl, ke kterému neodmyslitelně patří i kvalitní odpočinek, cestování, sportovní a relaxační aktivity, dobrá gastronomie a nové zážitky. Máme pro vás na Magazínu část Relax, kde již třetím rokem realizujeme testovací rubriku Na vlastní kůži, přinášíme hry, soutěže a naučně-zábavné kvízy. S Magazínem se dá hrát i vyhrát!

...OBJEVUJE

Balóny nemusí být jen ozdobou párty, díky horkovzdušným balónům se dá proletět celý svět a objevovat nové věci. Magazín díky svým rubrikám a příspěvkům proletí celou problematiku oborů, které se věnují péči o zdraví. Reflektuje na novinky z farmakoterapie, výzkumu a vývoje nových léčiv a terapeutických metod, legislativy, práva a ekonomiky v lékárenské praxi. Využívá online moderní formy komunikace a propojuje všechny projekty Health communication: educomm.cz, edumedic.cz a kongresy HealthComm Professional, kterým je tradičním mediálním partnerem.

Čtěte Magazín HealthComm a aktuální dění ze světa farmacie vám NEULETÍ!

Vaše redakce

Zpět

DOPORUČUJEME

Inca Collagen Petit Drill Nové vinařství Sedatif Kongresy Alphega Družstvo lékáren Instagram

OBSAH

PROFI

LZE ZMÍRNIT POTÍŽE SPOJENÉ S NOŠENÍM ROUŠEK A RESPIRÁTORŮ? ZPŘÍJEMNĚTE SI SYCHRAVÝ PODZIM PŘEDEJDĚTE PODZIMNÍMU PADÁNÍ VLASŮ KALEIDOSKOP HOMEOPATIE ZA TÁROU: DRÁŽDIVÝ KAŠEL NA AKTUÁLNÍ TÉMA: FOSFOLIPIDY V LÉČBĚ PATOLOGIE JATER PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: KATEGORIE BOLEST V KRKU ESENCIÁLNÍ FOSFOLIPIDY V LÉČBĚ PATOLOGIE JATER PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: KATEGORIE VITAMINY PRO TĚHOTNÉ NOVINKY Z LÉKÁRENSKÉHO SORTIMENTU NADĚJNÁ ROSTLINNÁ VIROSTATIKA ERDOSTEIN U PACIENTŮ S COVID-19 ÚČINNOST ROUŠEK OVLIVŇUJE ZPŮSOB JEJICH NOŠENÍ I PÉČE O NĚ ERDOSTEIN – JEDNO Z DOPORUČENÍ LÉČBY SYMPTOMŮ PROVÁZEJÍCÍCH COVID-19 NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 10-2020 KNIŽNÍ NOVINKY PORUCHY UČENÍ A CHOVÁNÍ DOPADY KORONAVIRU (NEJEN) NA PLÍCE SEZONNÍ PRODUKTOVÉ TIPY VĚDCI 1. LF UK ODHALILI STRUKTURY ŘÍDÍCÍ BIORYTMUS POHYBU V MOZCÍCH MYŠÍ LÉKAŘE ONLINE 24/7 MOHOU VYUŽÍT I LIDÉ, KTEŘÍ NEMAJÍ SVÉHO PRAKTIKA VYBRANÉ OTÁZKY SPOJENÉ S POSLEDNÍ NOVELIZACÍ ZÁKONÍKU PRÁCE PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: OBVAZOVÝ MATERIÁL

RELAX

JABLKA A HRUŠKY V BOJI PROTI VIRŮM KDY POMŮŽE DOMÁCÍ TEST CRP? VYHODNOCENÍ TESTOVÁNÍ SADY NÁPLASTÍ SOUTĚŽ O BIO-AKTIVNÍ INCA COLLAGEN POZNEJTE GOPASS LETOŠNÍ ROK JE O POZNÁVÁNÍ TUZEMSKÝCH KRÁS KLÍŠŤATA JSOU AKTIVNÍ I NA PODZIM VYSOKOŠKOLŠTÍ STUDENTI BĚHEM PRVNÍ VLNY PANDEMIE KORONAVIRU O NAŠEM PO VAŠEM: MODERÁTOR ZDENĚK PIŠKULA UKÁZKA Z KNIŽNÍ NOVINKY NAKLADATELSTVÍ PORTÁL
Ochrana osobních údajů
©2015-20 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz