LETOŠNÍ ROK JE O POZNÁVÁNÍ TUZEMSKÝCH KRÁSTATRY MOUNTAIN RESORTS (TMR) je provozovatelem horských středisek a lídrem v poskytování turistických služeb ve střední a východní Evropě. Společnost působí na Slovensku, v České republice a v Polsku, kde provozuje celkem sedm klíčových horských středisek, dva vodní parky, dva golfové resorty a jeden zábavný park. V nabídce má TMR samozřejmě ubytovací služby v hotelích a další doplňkové služby. V České republice se můžete pobavit a zrelaxovat zároveň ve střediscích Špindlerův Mlýn a Ještěd. Aktivní sportovní zážitek si můžete odnést z Golf resortu Kaskáda Kuřim a Golf & Ski resortu Ostravice. Vyměňte ruch velkoměsta za soukromí a komfort ubytování v přírodě, kde vědí, co potřebuje přeplněná hlava a unavené tělo.

Hotel Kaskáda v Kuřimi

Hotel Kaskáda, který je součástí rekreačně-sportovního areálu Golf resort Brno, je harmonicky zasazen do okolní přírody a nabízí hostům dokonalou pohodu a klidnou atmosféru ve výjimečné lokalitě. Celý areál je kaskádovitě rozprostřen na dvou protilehlých stranách, z nichž jednu tvoří golfové hřiště, druhou stylové, bezbariérové bungalovy typické svou zelenou střechou a architektonicky čistým vzhledem. Tento ráj nejen pro milovníky sportu objevíte jen 15 km od centra Brna, 25 minut jízdy od moravské metropole.

Mezi golfovým hřištěm a ubytovací částí najdete hlavní budovu s recepcí, restauraci s terasou, konferenční prostory a luxusní wellness centrum s bazénem s protiproudem, finskou a parní saunou či privátní vířivkou. Útulné bezbariérové bungalovy s kapacitou 100 lůžek a překrásným výhledem na golfové hřiště poskytují dokonalý komfort, pohodlí a soukromí. Po golfové rundě si můžete oddechnout právě třeba ve wellness centru, které je v ceně ubytování, zahrát si bowling, osvěžit se na terase nebo u baru a ochutnat speciality šéfkuchaře. Návštěvníci jistě ocení bezplatné Wi-Fi připojení a parkování zdarma.

Hotel Kaskáda se nachází pár kilometrů od zoologické zahrady Brno a Brněnské přehrady. Můžete se provětrat při lesní procházce, při jízdě na koni nebo na jedné z mnoha cyklistických tratí. Jižní Morava nabízí bohaté sportovní i kulturní vyžití, které můžete krásně zkombinovat s ochutnávkou pravých moravských vín. Všudypřítomná pohostinnost a malebnost moravského kraje vám zaručí krásnou dovolenou, kterou si vždy velmi rádi zopakujete.

Bližší informace a rezervace ZDE

Hotel Green Inn na Ostravici

Chcete zažít kvalitní dovolenou, rodinnou či firemní oslavu v prostředí, kde jsou všechna přání splněna přívětivým personálem, který pro klienty udělá maximum? Pak se vydejte do Hotelu Green Inn na Ostravici, který obklopuje množství přírodních krás. Hotel svým vzhledem splyne s okolní krajinou a dává příslib nenuceného luxusu, kvalitního relaxu a přináší množství zážitků golfovým začátečníkům, profesionálům i negolfistům hledajícím pokoj od ruchu velkoměsta.

Zavřete notebook, vypněte telefon a dopřejte si pár dní zážitků se svými blízkými. Rozmazlujte se wellness procedurami, vydejte se na cykloturistiku, turistiku v krásné přírodě Beskydských vrchů anebo obdivujte okolní přírodu z koňského sedla. Objevte beskydský venkov a dejte šanci komfortu v pokojném prostředí. Resort poskytuje ubytování v sedmi samostatných hotelových domech, které jsou součástí rozsáhlého golfového komplexu. V hlavní budově tzv. klub najdete recepci, restauraci, luxusní wellness centrum i konferenční prostory. V restauraci, která nabízí širokou škálu stravovacích možností, nenajdete stůl se špatným výhledem!

Během zimy, když zelené greeny pokryje sníh, můžete vyběhnout na běžkách a obdivovat krásy okolí na několika špičkových běžeckých tratích. Tyto tratě jsou nejen dokonale udržované, ale také osvětlené a přizpůsobené nejpřísnějším kritériím pro mezinárodní běžecké závody. Ski centrum Bílá je od hotelu vzdálené pouze 20 minut autem.

Bližší informace a rezervace ZDE

VÝHODY PRO KLIENTY TMR = GOPASS

Věrnostní program, který vás odmění body za každý nákup, to je GOPASS. Nasbírané body můžete proměnit za slevy při dalších nákupech nebo za speciální produkty dostupné pouze za body. Věrnostní program GOPASS je platný ve všech střediscích TMR, která dnes najdete už ve 4 zemích Evropy: na Slovensku, v České republice, Polsku a v Rakousku. GOPASS body lze uplatnit v zimních střediscích, golfových resortech, aquaparcích, hotelech, restauracích, obchodech, půjčovnách apod.

Kartu GOPASS získáte po vytvoření registrace na www.gopass.cz. Ve vašem GOPASS kontě volíte ze dvou možností: zaslání karty na adresu, pokud nakupujete v dostatečném předstihu minimálně 14 dní, nebo vyzvednutí karty v našich klientských centrech u lanovek, aquaparků, golfových hřišť či hotelů. Vaši GOPASS kartu si uschovejte a použijte ji opět pro další online dobití skipasu/jízdenky u nás, nebo v našich dalších střediscích. K vašemu profilu můžete přidat až 10 dalších osob a skipasy / jízdenky (například pro vaši rodinu) pak pohodlně a rychle nakupovat online jednou platbou. Každá z osob přiřazených k vašemu účtu při nákupu automaticky získá svou GOPASS kartu.


NAŠE SOUTĚŽ O VOUCHER PRO 2 OSOBY NA 2 NOCI VČETNĚ SNÍDANĚ A WELLNESS OD TMR

Magazín spolu se společností TATRY MOUNTAIN RESORTS připravil pro jednoho z vás luxusní dárek v podobě voucheru pro 2 osoby. Abyste se mohli stát šťastným držitelem voucheru a poznat luxus hotelu Kaskáda v Kuřimi, musíte správně odpovědět na soutěžní otázku a odpověď zaslat na magazin@hcom.cz do konce října.


Soutěžní otázka: Kolik golfových resortů provozuje společnost TATRY MOUNTAIN RESORTS?

Pokud budete pečlivě sledovat video, nebude pro vás správná odpověď žádným tvrdým oříškem (nebo golfovým míčkem).

 

Zpět

DOPORUČUJEME

Inca Collagen
Herbisland
Herbion
Nalgesin
Nové vinařství Kongresy Alphega Družstvo lékáren Instagram

OBSAH

PROFI

ZDRAVOTNÍCI POTŘEBUJÍ POŘÁDNOU PORCI ENERGIE JAK PATOGENNÍ BAKTERIE HELICOBACTER PYLORI VYVOLÁVÁ RAKOVINU ŽALUDKU? POSILNĚTE SI IMUNITU A DODEJTE TĚLU VÝŽIVU, KTEROU POTŘEBUJE KALEIDOSKOP HOMEOPATIE ZA TÁROU: VLHKÝ KAŠEL POZVÁNKA DO PORTÁLU EDUCOMM CO VÍME A NEVÍME O MIGRÉNĚ? LÉKAŘI NABÍZÍ POMOC SE SAMOVYŠETŘENÍM PORUCHY ČICHU V SOUVISLOSTI S COVIDEM-19 ATOPICKÝ EKZÉM: HLEDEJME SPRÁVNÉ INFORMACE NOVINKY Z LÉKÁRENSKÉHO SORTIMENTU PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: BOLEST ZUBŮ FARMAKOLOG MUDR. JAN STROJIL, PH.D.: O MEDIKACI V TĚHOTENSTVÍ STAŘÍ, NEMOCNÍ A COVID: DĚSÍ JE JEN MÉDIA? ERDOSTEIN – JEDNO Z DOPORUČENÍ LÉČBY SYMPTOMŮ PROVÁZEJÍCÍCH COVID-19 NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 11-2020 KNIŽNÍ NOVINKY PNEUMOKOK K ZDRAVÉMU STÁRNUTÍ NEPATŘÍ TOP 5 ČLÁNKŮ ŘÍJNA 2020 SEZONNÍ PRODUKTOVÉ TIPY JAK PŘISPĚT K POSÍLENÍ IMUNITY A PREVENCI CHRONICKÝCH ZÁNĚTŮ V TĚLE NEJEN NA PODZIM POZOR NA VÝŽIVU NAŠICH SENIORŮ – A TO NEJEN V DOBĚ PANDEMIE VYBRANÉ OTÁZKY SPOJENÉ S POSLEDNÍ NOVELIZACÍ ZÁKONÍKU PRÁCE BĚŽÍ NA 200 KLINICKÝCH STUDIÍ POTENCIÁLNÍCH LÉČIV

RELAX

OČI A KORONAVIRUS KDYŽ SE TESTUJE TEST PANDEMIE COVID-19 A JEJÍ VLIV NA SEXUALITU ČECHŮ SOUTĚŽ S VYDAVATELSTVÍM GRADA VÝZVA: O sérologické prospektivní studii na přítomnost protilátek SARS -CoV-2 s garantem, prof. MUDr. Vojtěchem Thonem, Ph.D. INVAZE POKRAČUJÍ: DO ROKU 2050 BUDE NEPŮVODNÍCH DRUHŮ O TŘETINU VÍCE V BOJI PROTI VIRŮM POMOHOU HOUBY I VÝTAŽKY Z PUPENŮ OTESTUJTE MÍRU RIZIKA ŽILNÍ NEDOSTATEČNOSTI SVÝCH NOHOU CVIKY ZA TÁROU NEJEN PROTI BOLESTI ZAD UKÁZKA Z KNIŽNÍ NOVINKY NAKLADATELSTVÍ PORTÁL
Ochrana osobních údajů
©2015-20 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz