EDUMEDIC: PODZIM VE ZNAMENÍ ONLINE KONFERENCÍVideoportál Edumedic je jedním z nejmladších členů vzdělávací rodiny společnosti Health communication s.r.o., přesto si již našel u řady lékařů pevné místo v procesu pravidelné edukace. Zařadil se mezi špičku v digitálním edukaci lékařů z oblasti psychiatrie v rámci své Psychiatrické sekce a má ambice stejným způsobem zapůsobit i na ostatní lékařské odbornosti. Nabízí totiž „flexibilní" formu vzdělávání z pohodlí domova a v čase, který si sami zvolí. 

Podzimní Edumedic 

Vzdělávací portál pro lékaře Edumedic se bude v nadcházejících měsících, kromě přípravy nových přednášek z nejrůznějších oborů medicíny, zaměřovat především na tvorbu a realizaci online konferencí pro lékaře.

Co virtuální akce lékařům přinesou? Zeptali jsme se Mgr. Kristiny Šafářové, projektové manažerky portálu Edumedic.

K. Š.: Věříme, že zajímavé a přínosné sdělení, obohacené o online diskuzi s přednášejícími, vedenou zkušenou moderátorkou, do které se budou moci zapojit všichni účastníci dané akce. Dále je tu také možnost prohlédnout si expozice partnerských firem, které konference podpoří. A v neposlední řadě získání odpovídacích bodů ČLK, samozřejmě až po zhlédnutí přednášek a úspěšném absolvování testu. Toto všechno (a mnohem více) v čase zhruba dvou hodin a v pohodlí domova. To vše umí naše online konference.

Na koho se lékaři z řad svých kolegů mohou konkrétně těšit?

K. Š.: Konference odstartuje 30. 9. 2020 tandem přednášejících: prim. MUDr. M. Grepl s problematikou dolních močových cest a MUDr. M. Brázdil, který se bude věnovat otázkám kardio-pulmonální resuscitace.

Další konference budou probíhat cca ve čtrnáctidenních intervalech až do konce roku 2020 a budou hostit další přednášející, jako např. paní profesorku Rosolovou s problematikou hodnot HDL a LDL cholesterolu ve vztahu ke kardiovaskulárnímu riziku, MUDr. J. Strojila s tématem farmakoterapie u těhotných a kojících žen, doc. MUDr. D. Musila s flebologickou problematikou, prof. MUDr. K. Látalovou s přednáškou o vlivu mikrobiomu na duševní zdraví populace nebo docentku Holmerovou s přednáškou zaměřenou na Alzheimerovu chorobu a další.

Pro jaké specializace lékařů budou konference určeny?

K. Š.: Podzimní akce organizujeme především pro lékaře primární péče. Věříme, že si však najdou své příznivce i v řadách ambulantních specialistů. 

Jak je to s placením a registrací?

K. Š.: Konference jsou pro lékaře zcela zdarma, stačí se pouze zaregistrovat na portál Edumedic (www. Edumedic.cz) a v den konference se k akci připojit kliknutím na daný odkaz.

Těšíme se, že online konference se stanou pravidelnou a nedílnou součástí vzdělávání lékařských odborníků, a to nejen v době covidové, ale i po ní. Za celý tým Edumedic přejeme všem barevné podzimní dny.

My děkujeme za rozhovor a přejeme portálu Edumedic úspěšné zvládnutí naplánovaných online akcí.

Designed by Freepik

Zpět

DOPORUČUJEME

Inca Collagen Petit Drill Nové vinařství Sedatif Kongresy Alphega Družstvo lékáren Instagram

OBSAH

PROFI

LZE ZMÍRNIT POTÍŽE SPOJENÉ S NOŠENÍM ROUŠEK A RESPIRÁTORŮ? ZPŘÍJEMNĚTE SI SYCHRAVÝ PODZIM PŘEDEJDĚTE PODZIMNÍMU PADÁNÍ VLASŮ KALEIDOSKOP HOMEOPATIE ZA TÁROU: DRÁŽDIVÝ KAŠEL NA AKTUÁLNÍ TÉMA: FOSFOLIPIDY V LÉČBĚ PATOLOGIE JATER PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: KATEGORIE BOLEST V KRKU ESENCIÁLNÍ FOSFOLIPIDY V LÉČBĚ PATOLOGIE JATER PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: KATEGORIE VITAMINY PRO TĚHOTNÉ NOVINKY Z LÉKÁRENSKÉHO SORTIMENTU NADĚJNÁ ROSTLINNÁ VIROSTATIKA ERDOSTEIN U PACIENTŮ S COVID-19 ÚČINNOST ROUŠEK OVLIVŇUJE ZPŮSOB JEJICH NOŠENÍ I PÉČE O NĚ ERDOSTEIN – JEDNO Z DOPORUČENÍ LÉČBY SYMPTOMŮ PROVÁZEJÍCÍCH COVID-19 NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 10-2020 KNIŽNÍ NOVINKY PORUCHY UČENÍ A CHOVÁNÍ DOPADY KORONAVIRU (NEJEN) NA PLÍCE SEZONNÍ PRODUKTOVÉ TIPY VĚDCI 1. LF UK ODHALILI STRUKTURY ŘÍDÍCÍ BIORYTMUS POHYBU V MOZCÍCH MYŠÍ LÉKAŘE ONLINE 24/7 MOHOU VYUŽÍT I LIDÉ, KTEŘÍ NEMAJÍ SVÉHO PRAKTIKA VYBRANÉ OTÁZKY SPOJENÉ S POSLEDNÍ NOVELIZACÍ ZÁKONÍKU PRÁCE PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: OBVAZOVÝ MATERIÁL

RELAX

JABLKA A HRUŠKY V BOJI PROTI VIRŮM KDY POMŮŽE DOMÁCÍ TEST CRP? VYHODNOCENÍ TESTOVÁNÍ SADY NÁPLASTÍ SOUTĚŽ O BIO-AKTIVNÍ INCA COLLAGEN POZNEJTE GOPASS LETOŠNÍ ROK JE O POZNÁVÁNÍ TUZEMSKÝCH KRÁS KLÍŠŤATA JSOU AKTIVNÍ I NA PODZIM VYSOKOŠKOLŠTÍ STUDENTI BĚHEM PRVNÍ VLNY PANDEMIE KORONAVIRU O NAŠEM PO VAŠEM: MODERÁTOR ZDENĚK PIŠKULA UKÁZKA Z KNIŽNÍ NOVINKY NAKLADATELSTVÍ PORTÁL
Ochrana osobních údajů
©2015-20 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz