EDUCOMM VE TŘETÍM ČTVRTLETÍ 2020Větší část třetího čtvrtletí zabraly prázdniny, ale Educomm samozřejmě fungoval na 100 % a přinášel vám po celou dobu nový odborný obsah z farmacie a lékárenství.

Od července do konce září jste vystudovali celkem 4 387 přednášek!

Které přednášky vás v tomto období nejvíce zaujaly? Z certifikovaných to byla přednáška Současný přístup k problematice bradavic s MUDr. Janem Hugem, dále Trendy a novinky v lékových interakcích s PharmDr. Josefem Suchopárem a na třetím místě v pomyslném žebříčku oblíbenosti skončila přednáška Účinky konopí setého na lidský organismus s Ing. Františkem Bednaříkem.

Z bonusových přednášek jste hodně sledovali přednášky zaměřené na efektivní komunikaci s pacientem, nejvíce zhlédnutí měla z této série přednáška Výběr správného kojeneckého mléka

Pokračovali jsme také se seriálem Lidské tělo ve VR, v rámci kterého jste mohli vidět dvě přednášky zaměřené na další orgán, a to játra. Kromě záběrů z virtuální reality jsme v nich nově využili animace 3D modelů orgánů - s animacemi tohoto typu se budete v budoucnu setkávat na našem portálu více. 

Ukázka z přednášky s využitím animací 3D modelů lidských orgánů

 

Oblíbených bylo i několik videí, která nebyla zaměřená přímo na odbornou problematiku - dívali jste se například hojně na první díl nové minisérie Zasmějte se v lékárně s Vojtou Bernatským, ve které známý moderátor nadaboval vtipy z lékárenského prostředí. Vtipů jsme naštěstí nasbírali dost, takže v říjnu vám přineseme i druhý díl.

Ve třetím čtvrtletí proběhlo také několik soutěží, ve kterých jste měli možnost získat zajímavé ceny. Soutěžili jsme například o iPhone SE, kartony s vínem Love69 od Nového Vinařství nebo o poukázky do prodejen s fitness potřebami.

Aby pro vás bylo studium příjemné a mohli jste se odměnit za čas strávený profesním rozvojem, pravidelně jsme doplňovali odměny do Edushopu a zařadili jsme nové kategorie odměn. Od září si můžete vybírat nejen z knih a poukazů, ale i z deskových her se zdravotní tematikou a z fitness doplňků. 

Co pro vás má Educomm do konce roku 2020?

Na poslední čtvrtletí roku 2020 chystáme samozřejmě řadu nových odborných přednášek. Můžete se těšit například na témata jako Prevence syndromu vyhoření při práci na lékárně, Hemoroidální onemocnění a jeho léčba nebo na přednášku o problematice dětské výživy.

Budeme také spouštět jeden z větších projektů, a to Akademii dispenzační práce, jejímž garantem je známá odbornice na tuto problematiku - PharmDr. Jana Matušková. V akademii uvidíte ukázky dispenzace při rozmanitých potížích pacientů, doplněné podrobným odborným komentářem. Pro začátek spustíme kategorie Trávení a Akutní bolest. 

Krátké představení Akademie dispenzační práce

 

S Educommem se budete moci samozřejmě setkat i na akcích HEALTH COMMUNICATION. Podzimní fyzické kongresy se přesunují do on-line prostoru, takže se s námi můžete potkat na virtuální expozici buď na on-line konferenci v říjnu, nebo na chystaném 3D kongresu.

Na konci roku nás bude čekat další ročník projektu První volba lékárníka 2021. Opět vás tedy oslovíme s tím, že nás bude zajímat váš názor na různé kategorie léčiv a doplňků a vaše preference. 

Mgr. Petr Dvořák


Videopřednášky a e-learningové kurzy v systému Educomm.cz


Zpět

DOPORUČUJEME

Inca Collagen Petit Drill Nové vinařství Sedatif Kongresy Alphega Družstvo lékáren Instagram

OBSAH

PROFI

LZE ZMÍRNIT POTÍŽE SPOJENÉ S NOŠENÍM ROUŠEK A RESPIRÁTORŮ? ZPŘÍJEMNĚTE SI SYCHRAVÝ PODZIM PŘEDEJDĚTE PODZIMNÍMU PADÁNÍ VLASŮ KALEIDOSKOP HOMEOPATIE ZA TÁROU: DRÁŽDIVÝ KAŠEL NA AKTUÁLNÍ TÉMA: FOSFOLIPIDY V LÉČBĚ PATOLOGIE JATER PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: KATEGORIE BOLEST V KRKU ESENCIÁLNÍ FOSFOLIPIDY V LÉČBĚ PATOLOGIE JATER PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: KATEGORIE VITAMINY PRO TĚHOTNÉ NOVINKY Z LÉKÁRENSKÉHO SORTIMENTU ČÁSTI PACIENTŮ KORONAVIRUS POŠKOZUJE SRDCE ERDOSTEIN U PACIENTŮ S COVID-19 ÚČINNOST ROUŠEK OVLIVŇUJE ZPŮSOB JEJICH NOŠENÍ I PÉČE O NĚ TOP 5 ČLÁNKŮ ZÁŘÍ 2020 NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 10-2020 KNIŽNÍ NOVINKY PORUCHY UČENÍ A CHOVÁNÍ DOPADY KORONAVIRU (NEJEN) NA PLÍCE SEZONNÍ PRODUKTOVÉ TIPY VĚDCI 1. LF UK ODHALILI STRUKTURY ŘÍDÍCÍ BIORYTMUS POHYBU V MOZCÍCH MYŠÍ LÉKAŘE ONLINE 24/7 MOHOU VYUŽÍT I LIDÉ, KTEŘÍ NEMAJÍ SVÉHO PRAKTIKA VYBRANÉ OTÁZKY SPOJENÉ S POSLEDNÍ NOVELIZACÍ ZÁKONÍKU PRÁCE PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: OBVAZOVÝ MATERIÁL

RELAX

JABLKA A HRUŠKY V BOJI PROTI VIRŮM KDY POMŮŽE DOMÁCÍ TEST CRP? VYHODNOCENÍ TESTOVÁNÍ SADY NÁPLASTÍ SOUTĚŽ O BIO-AKTIVNÍ INCA COLLAGEN POZNEJTE GOPASS LETOŠNÍ ROK JE O POZNÁVÁNÍ TUZEMSKÝCH KRÁS KLÍŠŤATA JSOU AKTIVNÍ I NA PODZIM VYSOKOŠKOLŠTÍ STUDENTI BĚHEM PRVNÍ VLNY PANDEMIE KORONAVIRU O NAŠEM PO VAŠEM: MODERÁTOR ZDENĚK PIŠKULA UKÁZKA Z KNIŽNÍ NOVINKY NAKLADATELSTVÍ PORTÁL
Ochrana osobních údajů
©2015-20 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz