COSMECEUTICAL JE NEJVYŠŠÍ STANDARD PÉČE O PLEŤŠvýcarským přípravkům Fytofontana Stem Cells pomohl na svět český přírodovědec.

RNDr. Soběslav Fiker, CSc. pracoval v Komisi pro fytofarmaka a homeopatika SÚKL a vytvořil skupinu odborníků pro hodnocení a posuzování kosmetických výrobků. Založil rovněž Národní referenční laboratoř pro kosmetické prostředky při SZÚ, která i nyní vyvíjí metody testování kosmetických prostředků, provádí laboratorní, instrumentální a klinické zkoušky k průkazu bezpečnosti a funkčnosti kosmetiky. Během své výzkumné práce zkoumal Fiker regeneraci pokožky poškozené vlivy vnějšího prostředí. Po desetiletích vědeckého bádání, s využitím poznatků oceněných Nobelovou cenou (výzkumy kmenových buněk J. B. Gurdona a J. Šinju, 2012 a S. Cohen za objev epidermálního růstového faktoru, 1986), učinil zásadní objev: omlazující účinek kmenových buněk. Výsledkem jeho dlouholeté výzkumné práce je vývoj speciální kombinace účinných látek, které představují revoluční krok v kosmetickém průmyslu: zkombinoval kmenové buňky rostlinného původu s revitalizačním aktivátorem lidských kmenových buněk.

Receptura přípravků je založena na jedinečném spojení: TrioStem3 komplex a peptidy

TrioStem3Complex vnesl do světa kosmetologie výjimečnou inovaci. Tento biotechnologický komplex z rostlinných kmenových buněk v sobě nese kompletní genetické informace, které naše pokožka potřebuje ke své celkové regeneraci. Díky tomu v ní dochází k aktivaci našich vlastních kmenových buněk, k posílení komunikace mezi buňkami a k aktivaci genů zlepšujících strukturu pokožky. Komplex se skládá z aktivátoru humánních kmenových buněk, kmenových buněk pomerančovníku hořkého a výtažku kmenových buněk švýcarského jablka.

Aby korekce chyb naší pokožky byla ještě účinnější, doplnil RNDr. Soběslav Fiker, CSc. své receptury o peptidy s intenzivním protivráskovým a regeneračním účinkem a také o látky účinkující na specifické problémy pleti. Pokožka se díky nim stává zářivou a zdravou, pleť se obnovuje a mládne.


březnovém Magazínu jsme si v rubrice Na vlastní kůži představili nejen kosmetiku Fytofontana Stem Cells, která má díky svému vysokému obsahu účinných látek blahodárné účinky na pleť, ale upřeli jsme vaši pozornost na specifický produkt této řady - Fytofontana Stem Cells EyeBag Sérum s kmenovými buňkami proti očním váčkům.

V průběhu dubna a května bude mít sedm z vás příležitost v rámci domácího testování tento přípravek vyzkoušet a dát ostatním čtenářům v červnu informaci o tom, jak si péči o oční okolí užili a zda došlo k redukci nechtěných váčků.


Švýcarská pleťová kosmetika Fytofontana Stem Cells představuje vědecký vrchol světa kosmetiky


Výraz cosmeceutical vyjadřuje nejvyšší standard v kategorii péče o pleť

 

Co kmenové buňky umí v naší pleti?

V nejspodnější části kůže se nacházejí epidermální kmenové buňky. Jsou to mateřské buňky všech buněk v epidermu, které jsou zodpovědné za tvorbu nových a regeneraci poškozených kmenových buněk. Nově vzniklé kmenové buňky prostupují směrem k povrchu pokožky, a přitom vytváří originální buňky různých kožních vrstev. Tím dochází k neustálé obnově a regeneraci pokožky. A právě ztráta aktivity kmenových buněk má negativní vliv na obnovu kůže. Naše pleť se přirozeně sama regeneruje, avšak s věkem se tato doba z průměrných 28 dní ve třiceti letech věku prodlužuje téměř na dvojnásobek! Přípravky s obsahem rostlinných kmenových buněk, jako je například řada Fytofontana Stem Cells, umí tento proces urychlit a opět nastartovat obnovu pokožky. 

-red-

Zpět

DOPORUČUJEME

Inca Collagen Lactase Sedatif Právní poradna Kongresy Alphega Družstvo lékáren Instagram

OBSAH

PROFI

MINERÁLNÍ SOLI NA(D) ZLATO POZOR NA INTOLERANCI LAKTÓZY LZE UŽÍVAT KOLAGEN I V PRŮBĚHU TĚHOTENSTVÍ A PO PORODU? KALEIDOSKOP HOMEOPATIE ZA TÁROU: PYLOVÁ ALERGIE ZEPTALI JSME SE ZA VÁS... REZISTENCE BAKTERIÍ NA ANTIBIOTIKA JE VĚTŠÍ PROBLÉM, NEŽ SE ZDÁ TELEMEDICÍNA ANO – ALE ROZUMNĚ PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: KATEGORIE KOJENECKÁ VÝŽIVA NOVINKY Z LÉKÁRENSKÉHO SORTIMENTU PTALI JSTE SE BĚHEM ONLINE KONFERENCE… REPORTÁŽ: PŘEDÁNÍ PEČETI ODBORNÁ LÉKÁRNA HEMOROIDY NEMUSÍ BÝT TABU, NENÍ NUTNO SE DRŽET STEREOTYPU PŘI JEJICH ŘEŠENÍ ZA TÁROU TOP 5 ČLÁNKŮ DUBNA NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 5-2020 KNIŽNÍ NOVINKY ROZHOVOR S FARMACEUTICKÝM TECHNOLOGEM DAVIDEM VETCHÝM ŘEŠENÍ VAGINÁLNÍCH POTÍŽÍ Z POHLEDU LÉKÁRNÍKA I. KAZUISTIKY Z PRAXE KLINICKÉHO FARMACEUTA JAK POSÍLIT IMUNITNÍ SYSTÉM VITAMINEM D JAK PODPOŘIT PLODNOST V KARANTÉNĚ? 10 DŮVODŮ, PROČ SE NECHAT OČKOVAT ČÍHÁ V POTRUBÍ UZAVŘENÝCH PROVOZOVEN LEGIONELLA? STUDIE JÁ A COVID-19 AKTIVITY INOVATIVNÍHO FARMACEUTICKÉHO PRŮMYSLU NA PODPORU BOJE PROTI EPIDEMII KORONAVIRU

RELAX

KLOUBNÍ VÝŽIVA PRO PSY CANVIT CHONDRO FILLERINA V BOJI S ČASEM PROČ JSOU ZINEK A SELEN DŮLEŽITÉ PRO NAŠE TĚLO NOVÁ GENERACE PROBIOTIK V KOMBINACI S PREBIOTIKY! PSYCHOLOGIE KRIZOVÝCH SITUACÍ JAK V KARANTÉNĚ NEPŘIBRAT A ZŮSTAT FIT? OCHRANA KŮŽE – TRENDY, NOVINKY, NÁPADY JAK SPRÁVNĚ UCHOVÁVAT POTRAVINY? ONLINE KONFERENCE HEALTHCOMM UKÁZKA Z KNIŽNÍ NOVINKY NAKLADATELSTVÍ PORTÁL
Ochrana osobních údajů
©2015-20 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz